Місяць: Червень 2018

Мобілаб на літній школі “Інтелект Буковини”

Мобілаб на літній школі “Інтелект Буковини”

28 та 29 червня керівник проекту «Мобілаб», кандидат хімічних наук Юрій Халавка, проводив заняття з учнями, які відпочивають та одночасно навчаються в обласній профільній літній школі «Інтелект Буковини». Організована на базі Вижницької школи-інтернату, вона зібрала понад 100 талановитих учнів з усієї області, які цікавляться хімією, біологією, фізикою та математикою. Лекції та практичні заняття зі школярами проводять досвідчені викладачі ЧНУ імені Юрія Федьковича, шкіл м.Чернівці та позашкільних навчальних закладів. Окрім навчання організатори запропонували для учасників школи насичену програму дозвілля: інтелектуальні, спортивні та творчі змагання, зустрічі з цікавими людьми.

Роботи з проекту «Мобілаб» виконували учні 7-11 класів з секції «Хімія», до яких приєдналися зацікавлені з інших секцій.

Літня школа «Інтелект Буковини» проводиться за ініціативи проректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Петра Михайловича Фочука та директора  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Оксани Михайлівни Палійчук.

Фото: Андрій Готинчан та Олексій Борейко.

Волонтери проекту “Мобілаб” пройшли навчання для вчителів з основ домедичної допомоги.

Волонтери проекту “Мобілаб” пройшли навчання для вчителів з основ домедичної допомоги.

2 червня у Буковинському Медіа-Центрі “Belle Vue” відбулися навчання «Рятуючи життя» – тренінг із надання першої домедичної допомоги, у якому взяли участь і волонтери проекту «МобіЛаб» – Катерина Капарчук, Аліна Іванова-Толпінцева та Юрій Халавка.

Проект «Рятуючи життя» організовує Полтавський осередок ГО «Українська академія лідерства». Метою даного проекту є забезпечення вчителів знаннями, необхідними для порятунку життя при зупинці дихання чи серця, а також при отруєннях різного типу, травмах та деяких хворобах. Наші волонтери успішно пройшли даний тренінг і отримали сертифікати про набуті навички.

Аліна Іванова-Толпінцева